RODZAJE

ZAJĘĆ

Jakie zajęcia Cię interesują?

BRZUCH I POŚLADKI

Energetyczne zajęcia poprawiające samopoczucie, idealne na początek weekendu. Specjalnie dobrane zestawy ćwiczeń ujędrnią Twoje pośladki i pozwolą skutecznie spalić tkankę tłuszczową w okolicy brzucha i pośladków. To trening, po którym każdy weekend będzie udany! Zajęcia prowadzą nasze instruktorki, na zmianę :)

FIT COMBAT

Energetyczny trening spalający, będący połączeniem aerobiku i podstaw kickboxingu. Proste, umiarkowanie intensywne zajęcia poprawią Twoją kondycję, wytrzymałość i zwiększą pewność siebie.

FIT BALL

Zajęcia absolutnie dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Przy pomocy piłki odkryjesz nowe poziomy intensywności pracy z mięśniami Twojego ciała i poprawisz równowagę. Dzięki tym zajęciom uzupełnisz swój cotygodniowy trening o wzmocnienie osłabionych mięśni kręgosłupa.

STRETCHING

Spokojne zajęcia polegające na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia. Poprawiają ukrwienie i pozwalają rozruszać całe ciało. Zajęcia idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.

SHAPE & STEP

Zajęcia wzmacniające mięśnie Twojego ciała. Wykorzystanie stepu zagwarantuje Ci ciekawe kombinacje ćwiczeń i pokaże nowe możliwości treningu. Podczas zajęć będziesz kształtować całą swoją sylwetkę, a dodatkowo ujędrnisz ciało poprzez użycie różnych akcesoriów, jak np. hantle i taśmy oporowe.

PUMP!

Trening siłowy ze sztangą przy muzyce. Ćwiczenia wykonywane przy umiarkowanym obciążeniu oraz dużej ilości powtórzeń. Stopień trudności zmieniany przez dobranie odpowiedniego obciążenia. Idealny trening dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą nauczyć się prawidłowej techniki pracy ze sztangą. Choreografię i muzykę zmieniamy co kilka miesięcy.

CARDIO + BRZUCH

Dynamiczny trening składający się z prostych ćwiczeń cardio, poprawiających wydolność organizmu. Energetyczne zajęcia poprawią Twoje samopoczucie i pomogą w spalaniu tkanki tłuszczowej, a w połączeniu z ćwiczeniami angażującymi mięśnie brzucha sprawią, że wymodelowanie tej części ciała będzie jeszcze skuteczniejsze.

LADY SQUAT

Ćwiczenia, dzięki którym wyrzeźbisz dolne partie ciała: wyszczuplisz uda i ujędrnisz pośladki. Trening, dzięki któremu łatwiej rozprawisz się z cellulitem - idealny na spalanie tkanki tłuszczowej. Duża liczba powtórzeń sprawia, że trening jest intensywny, a efekty bardzo szybko widoczne.

AROMA FLOW

Połączenie ćwiczeń z zakresu pilates i jogi w płynnym ruchu zsynchronizowanym z oddechem. Podczas zajęć zadbasz o swój kręgosłup i wzmocnisz całe ciało. Trening odbywa się przy łagodnej muzyce i specjalnych olejkach eterycznych pobudzających do ćwiczeń i głębokiego oddychania.

X-TREME

Ekstremalnie intensywny trening ogólnorozwojowy bez elementów choreografii fitness, angażujący wszystkie partie mięśniowe. Zestaw ćwiczeń skutecznie poprawi Twoją wydolność, siłę mięśniową i koordynację ruchową, a różnorodność treningu (m.in. interwałowy, obwodowy) sprawi, że będziesz się świetnie bawić, systematycznie przesuwając granice swoich możliwości.

ZUMBA®

Inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku, które przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne i kombinacje ruchów razem z motywującą muzyką stwarzają atmosferę imprezy i porywają do zabawy.

jasnoniebieski - o niskiej intensywności, spokojne

błękitny  - średnio intensywne, poprawiające kondycję

ciemnoniebieski - intensywne, choreograficzne

granatowy - bardzo intensywne, spalające

GRAFIK ZAJĘĆ

Wybierz zajęcia idealne dla siebie.

CENNIK

Wybierz najlepsze rozwiązanie.

TWOJE KONTO

Zaloguj się do swojej strefy klienta.

FIS Fitness i Siłownia

Otwarte:

Poniedziałek - Piątek   8.00 - 22.00

Sobota  8:00 - 14:00

Niedziela  9:00 - 14:00

Napisz do nas!