FIS STUDIO to miejsce, które powstało z myślą o tych,
którzy chcą żyć zdrowo i aktywnie.

Zaczynaliśmy w 2012 roku jako klub fitness połączony z siłownią. To był bardzo dobry czas i pozwolił nam na ogromny rozwój – zarówno FIS, jak i własny.
Przez lata utwierdzaliśmy się jednak w przekonaniu, że to, co jest dla Was najważniejsze, to kontakt z drugim człowiekiem. Z każdym rokiem widzieliśmy wyraźniej, że siłą, która Was pcha w naszą stronę, jest społeczność, którą razem tworzymy. Zrozumieliśmy, że otaczanie się dobrymi i wyjątkowymi osobami to nasza specjalność.

Przygotowywaliśmy się do tego w naszych głowach, w rozmowach między sobą i z Wami. Rozmawialiśmy o tym podczas naszych wspólnych treningów i spotkań w FIS i poza nim.

Zdecydowaliśmy, że miejsce, jakie chcemy tworzyć razem z Wami, będzie skupiało się na treningach zorganizowanych. Zamknęliśmy etap klubu i otworzyliśmy FIS studio z nowymi przestrzeniami i nową energią.

Możemy śmiało powiedzieć, że zmiana, która nastąpiła, jest zupełnie naturalna. Wyszła od Was i pozwoliła nam spojrzeć świeżym okiem na to, czego naprawdę potrzebujecie. Wiemy, że teraz będzie ćwiczyło Wam się jeszcze lepiej i skuteczniej.
Dlatego, mając w naszym zespole ludzi, dla których te wartości są tak samo ważne, jak dla Was, wspólnie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian.