Power bike

Trening wytrzymałościowy na rowerach stacjonarnych. Prowadzimy je w klimatycznej, przyciemnianej sali i przy energicznej muzyce, która narzuca tempo i rytm ćwiczeń. Zajęcia pomagają budować wytrzymałość i poprawiają wydolność organizmu, a do tego są idealne w zrzucaniu kilogramów i wysmuklaniu sylwetki.

Wszystkie zajęcia trwają 55 minut.

Aktualnie prowadzone zajęcia zawsze znajdziesz w zakładce GRAFIK.

Trening, który przygotuje Cię na spotkanie ze słońcem i pozwoli wyjść na plażę w bikini. Podczas zajęć zredukujesz tkankę tłuszczową i cellulit oraz wymodelujesz brzuch, pośladki, uda i ramiona przy pomocy hantli, taśm itp. Zajęcia idealne dla zapracowanych osób, którym zależy na szybkich efektach.
Dynamiczny trening składający się z prostych ćwiczeń cardio poprawiających kondycję. Energetyczne zajęcia poprawią Twoje samopoczucie i pomogą w spalaniu tkanki tłuszczowej, a w połączeniu z ćwiczeniami angażującymi mięśnie brzucha sprawią, że jego wymodelowanie będzie jeszcze skuteczniejsze!
Trening, dzięki któremu równomiernie wymodelujesz całe ciało. Specjalnie dobrane ćwiczenia zaangażują wszystkie partie mięśniowe i pozwolą na szybkie wysmuklenie Twojej sylwetki. Podczas zajęć będziesz korzystać m.in. z ciężarków, gum, sliderów i innych przyrządów, które zmaksymalizują Twoje efekty.
Spokojny trening “dobrego samopoczucia”. System prozdrowotnych ćwiczeń Josepha Pilatesa, dzięki którym odciążysz kręgosłup, uelastycznisz ciało oraz obniżysz poziom stresu. Koncentrując się na wzmocnieniu mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy poprawisz postawę pozostawiając ciało smukłe i elastyczne.
Trening wytrzymałościowy na rowerach stacjonarnych. Prowadzimy je w klimatycznej, przyciemnianej sali i przy energicznej muzyce, która narzuca tempo i rytm ćwiczeń. Zajęcia pomagają budować wytrzymałość i poprawiają wydolność organizmu, a do tego są idealne w zrzucaniu kilogramów i wysmuklaniu sylwetki.
Trening siłowy ze sztangą, który pomoże Ci wyrzeźbić wszystkie partie ciała. Ćwiczenia wykonujesz przy umiarkowanym obciążeniu oraz dużej ilości powtórzeń, a stopień trudności zmieniasz dobierając odpowiednie obciążenie. Choreografię i muzykę zmieniamy co kilka miesięcy.
Spokojne zajęcia polegające na rozciąganiu mięśni i stawów w celu ich uelastycznienia. Poprawiają ukrwienie i pozwalają rozruszać całe ciało. Zajęcia idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.
Energentyczne zajęcia, na których maksymalnie skupisz się na wzmacnianiu mięśni brzucha i pleców. Dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom zadbasz zarówno o wysmuklenie sylwetki w okolicy talii, jak i o wyszczuplenie całej sylwetki i poprawę postawy.
Zajęcia na stepach, podczas których skupisz się na redukowaniu tkanki tłuszczowej. Trening zbudowany jest z prostej części choreograficznej z elementami wzmacniającymi całe ciało – dzięki tej kombinacji kształtowanie sylwetki jest satysfakcjonujące i pozwala szybciej osiągać efekty.
Trening łączący elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i ćwiczeń z obciążeniem. Dzięki niemu popracujesz nad wydolnością, wytrzymałością i siłą podczas zróżnicowanych i intensywnych ćwiczeń. Będziesz systematycznie pokonywać własne rekordy w ramach sprawdzianów formy i tablicy z wynikami z kolejnych treningów.
Zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz dolne partie ciała: wyszczuplisz uda i ujędrnisz pośladki. Jeśli chcesz skutecznie rozprawić się z cellulitem, ten trening jest idealnym narzędziem! Duża liczba powtórzeń, zwłaszcza przysiadów (ang. squat) sprawi, że efekty będą widoczne bardzo szybko.
Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe oraz mobilizujące kręgosłup i obręcz barkową. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.  Zdrowy kręgosłup to zajęcia o łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku.
Zapisz sie na swoje zajęcia
Zasady rezerwacji miejsc znajdziesz TUTAJ

Super miejsce, kompetentni instruktorzy i przemiła atmosfera!
Eliza
Miła i niepowtarzalna atmosfera 👏
Polecam 🙂
małgorzata
Bardzo dobre miejsce dla tych, którzy chcą popracować nad sylwetką i kondycją w miłej, rodzinnej atmosferze. Duży wachlarz zajęć i sprzętu, a także pyszna kawka i koktajle. Polecam!
AGNIESZKA
Super zajęcia, świetna lokalizacja i fantastyczni ludzie! Polecam!
MARTYNA