TWOJE KONTO I ZAPISY NA ZAJĘCIA

Prowadzimy zapisy na nasze treningi, żeby zagwarantować Ci miejsce oraz mieć pewność, że będziesz ćwiczyć bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Rezerwacji możesz dokonać online – w GRAFIK lub przez bezpłatną aplikację mobilną eFitnessApp.
Będziesz potrzebować:

– adresu e-mail (podanego przy zakładaniu konta)
– hasła (wysłanego do Ciebie mailem przy zakładaniu konta)
Klubowicze z aktywnym karnetem mogą zapisać się na 10 treningów z 8-dniowym wyprzedzeniem. Jeśli nie masz aktywnego karnetu, możesz zapisać się na 1 zajęcia. Status rezerwacji możesz zawsze sprawdzić na swoim koncie. Pamiętaj, żeby zawsze odświeżyć stronę lub aplikację – tylko wtedy status będzie aktualny.

KAUCJE I ODWOŁYWANIE REZERWACJI
Jeśli masz u nas konto, ale dopiero zaczynasz korzystać z rezerwacji miejsca na treningi, być może nie masz doładowanej kaucji na swoim koncie. Skontaktuj się z nami, uzupełnimy Twój portfel, żeby umożliwić Ci zapis.
System pobiera kaucję za rezerwację miejsca na trening. Nie musisz jej opłacać własnymi środkami. Dołączając do naszej społeczności otrzymujesz od nas w prezencie 45 zł na start, którymi zasilamy Twój wirtualny portfel na Twoim klubowym koncie. Środki w portfelu zapewniają Ci możliwość rezerwacji miejsc na wybrany trening.

Za każde zarezerwowane miejsce na treningu system pobierze kaucję (15zł) z Twojego wirtualnego portfela, a gdy przyjdziesz na trening, automatycznie ją zwróci (zalicza wejście po min. 30-minutowej obecności na zajęciach).
Jeśli nie możesz przyjść na trening, odwołaj swoją rezerwację najpóźniej 1 godzinę przed zajęciami (online lub telefonicznie). W ten sposób ktoś inny będzie mógł skorzystać z miejsca. Po odwołaniu rezerwacji kaucja wróci na Twoje konto, umożliwiając Ci dokonanie nowej rezerwacji. Pamiętaj, że nieodwołana rezerwacja to nieobecność, która skutkuje utraceniem kaucji.

W takiej sytuacji, aby nadal móc zapisywać się na 3 zajęcia, poprosimy Cię o uzupełnienie kaucji w recepcji lub o wpłacenie jej online do Twojego wirtualnego portfela. Swoją kaucję możesz odebrać w dowolnej chwili. Możesz też nie uzupełniać portfela i pozostać przy mniejszej liczbie zapisów.

LISTA REZERWOWA
Jeśli nie ma już miejsc na wybraną godzinę, zapisz się na listę rezerwową. Masz dużą szansę się dostać na trening. Jeżeli inna osoba zrezygnuje z rezerwacji, Ty automatycznie wskoczysz na jej miejsce. Sprawdzając status rezerwacji, pamiętaj o odświeżeniu strony lub aplikacji. Dodatkowo, dostaniesz od nas e-maila z informacją, że widniejesz na liście zapisanych osób.

Jeśli nie uda Ci się dostać na trening, a nie odwołasz swojej rezerwacji, nic się nie stanie. Twoja kaucja wróci do Ciebie po północy.
Aplikacja efitnessApp
ZAPISY NA ZAJĘCIA, REJESTRACJA, ZAKUP CZŁONKOSTWA