to my, instruktorzy fitness. jESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Codziennie wspólnie staramy się, żebyś czuł się z nami dobrze.

AGNIESZKA WROŃSKA

Absolwentka AWF. Dyplomowany instruktor fitness, PILATES, PUMP! (zajęcia ze sztangami) oraz aqua aerobiku. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających mięśnie całego ciała. Pozytywnie nastawiona do życia, trenuje z pasją i radością, którą zaraża uczestników. Prywatnie mama Helenki. Kocha zwierzęta i żeglarstwo.

Aneta niepytalska

Certyfikowana nauczycielka jogi w stylu Ashtanga (RYT 200h). Instruktorka NIRVANA FITNESS i metody PILATES. W pracy z ciałem eksponuje to, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na zdrowie fizyczne i mentalne. Podczas zajęć skupia się na prawidłowym oddechu i jego płynnym połączeniu z ruchem.

Ewa Piątkowska

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania instuktor zajęć grupowych. Tytuł zdobyła w IFAA (Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku). Szczególnym uczuciem darzy zajęcia ze stepem. Pełna pozytywnej energii, z dużym poczuciem humoru. W przeszłości trenowałą koszykówkę w gdańśkim klubie Spójnia.

Joanna jaszczur

Z wykształcenia lekarz, a od 15 lat dyplomowany instruktor fitness. Instruktorka TMT (Total Muscle Training), GFS (Global Fitness Sy stem), FIT BALL, TOTAL BODY oraz wielu innych form zajęć. Jej motto to: “Ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie są w stanie zastąpić ruchu”.

Justyna Niesłuchowska

Od ponad 10 lat zakochana w zajęciach fitness. Zdobycie uprawnień instruktorskich było jej marzeniem od dawna. Z wyróżnieniem ukończyła kurs instruktroa fitness w Akademii Zdrofit. Zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu. W zajęciach fitness najbardziej lubie pracę ze stepem i dużą piłką.

Piotr Niepytalski

Trener personalny z ponad 10-letnim doświadczeniem. Instruktor zajęć grupowych, m.in.: Indoor Cycling (zajęcia na rowerach), Strong Nation, TMT, Aerobox, PUMP! (zajęcia ze sztangami), treningu funkcjonalnego (cross) oraz prozdrowotnych zajęć Zdrowy Kregosłup. Uczy i przekonuje, że tylko uczciwą pracą można osiągnąć zamierzone cele.