FIS STUDIO

UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 5
09-100 pŁOŃSK

zaDZWOŃ: 534210380
NAPISZ: KONTAKT@FISPLONSK.PL

godziny otwarcia

pONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 7:30 – 9:15 / 16:30 – 21:45
PIĄTEK. 7:30 – 9:15 / 16:30 – 19:15
SOBOTA 9:00 – 10:45
NIEDZIELA 9:00 – 12:30

Jak dojechać?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

(najczęściej zadawane pytania)

Wystarczy strój sportowy, ręcznik, buty na zmianę (koniecznie!) i butelka wody. Przydatna będzie też wiedza na temat własnego stanu zdrowia – m.in. o tym porozmawiasz z trenerem na bezpłatnej konsultacji przed treningiem personalnym.

Nieodwołana rezerwacja to nieobecność. Jeśli zapomnisz o odwołaniu rezerwacji i nie pojawisz się na treningu, do portfela na Twoim koncie doliczymy 15 zł. W takiej sytuacji, aby nadal móc dokonywać rezerwacji, poprosimy Cię o rozliczenie długu online lub w recepcji.

Oczywiście! Ustal to wcześniej z trenerem lub zadzwoń do nas.

Tak. Opłata za trening lub pakiet treningów to opłata trenerska, natomiast dostęp do studia to usługa podstawowa. To taka sama zasada, jak np. podczas lekcji jazdy na nartach – wykupujesz karnet na wyciąg, a za treningi rozliczasz się, jeśli potrzebujesz dodatkowej opieki trenerskiej.

Ważność pakietu 10 treningów to 3 miesiące. Wierzymy, że zależy Ci na celu treningowym, ale mamy też świadomość, że zdarzają się sytuacje losowe, które nie pozwolą Ci przyjść na trening. Nie martw się. Z doświadczenia wiemy, że jeśli naprawdę chcesz osiągnąć swój wymarzony cel, to 3 miesiące są bardzo bezpiecznym okresem.

Sprawdź w grafiku, kiedy prowadzimy JOGĘ Łagodną – będzie idealna na początek i zarezerwuj miejsce w grupie. Nie jedz minimum 2 godziny przed jogą, żeby Twój żołądek nie był pełny podczas praktyki. Ubierz się wygodnie – w odzież, która nie ogranicza ruchów. Praktykujemy boso, ale zabierz ze sobą skarpetki i ciepłą bluzę lub koc – przyda Ci się podczas kilkuminutowej relaksacji na zakończenie.

Na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Oznacza to, że karnet na kolejne miesiące zawsze przedłuża się automatycznie. Warunki abonamentów znajdziesz w cenniku, a jeśli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiemy podczas rozmowy z Tobą.

Tak, w tym celu możesz wykupić pojedyncze wejście lub jeden z dostępnych karnetów – w zależności od Twoich potrzeb.

Oczywiście! Poproś go, aby skontaktował się z nami wcześniej i ustalił termin Twojego treningu.

Nie. Chcemy zminimalizować ryzyko oczekiwania na wejście/wyjście ze studia, dlatego recepcja nie prowadzi zapisów na samodzielne treningi, zajęcia grupowe i jogę. Na treningi personalne możesz umówić się w dowolny sposób, jednak najsprawniej będzie, jeśli zapiszesz się bezpośrednio w aplikacji.
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce, kompetentni instruktorzy i przemiła atmosfera!
Eliza
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Miła i niepowtarzalna atmosfera 👏
Polecam 🙂
małgorzata
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Bardzo dobre miejsce dla tych, którzy chcą popracować nad sylwetką i kondycją w miłej, rodzinnej atmosferze. Duży wachlarz zajęć i sprzętu, a także pyszna kawka i koktajle. Polecam!
AGNIESZKA
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super zajęcia, świetna lokalizacja i fantastyczni ludzie! Polecam!
MARTYNA