Wszystkie zajęcia fitness trwają 55 minut.

Aktualnie prowadzone zajęcia FITNESS zawsze znajdziesz w zakładce GRAFIK.

Trening, który przygotuje Cię na spotkanie ze słońcem i pozwoli wyjść na plażę w bikini. Podczas zajęć zredukujesz tkankę tłuszczową i cellulit oraz wymodelujesz brzuch, pośladki, uda i ramiona przy pomocy hantli, taśm itp. Zajęcia idealne dla zapracowanych osób, którym zależy na szybkich efektach.
Mocny trening, który poprawi Twoją zwinność, mobilność, wydolność i koordynację. Idealne połączenie elementów kardio, siłowych, funkcjonalnych i plyometrycznych pozwoli Ci wysmuklić sylwetkę, a specjalna muzyka zwiększy intensywność wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu szybciej osiągniesz rezultaty.
Energentyczne zajęcia, na których maksymalnie skupisz się na wzmacnianiu mięśni brzucha i pleców. Dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom zadbasz zarówno o wysmuklenie sylwetki w okolicy talii, jak i o wyszczuplenie całej sylwetki i poprawę postawy.
Zajęcia, które pozwolą Ci na wymodelowanie i ujędrnienie pośladków oraz dolnej części pleców. Dzięki nim poprawisz sylwetkę i swoje samopoczucie, poczujesz się pewnie i kobieco. Trening ten jest oparty na różnorodnych ćwiczeniach wzmacniających, uzupełnianych elementami cardio – po to, żeby efekty nastąpiły jak najszybciej!
Trening, dzięki któremu równomiernie wymodelujesz całe ciało. Specjalnie dobrane ćwiczenia zaangażują wszystkie partie mięśniowe i pozwolą na szybkie wysmuklenie Twojej sylwetki. Podczas zajęć będziesz korzystać m.in. z ciężarków, gum, sliderów i innych przyrządów, które zmaksymalizują Twoje efekty.
Trening wytrzymałościowy na rowerach stacjonarnych. Prowadzimy je w klimatycznej, przyciemnianej sali i przy energicznej muzyce, która narzuca tempo i rytm ćwiczeń. Zajęcia pomagają budować wytrzymałość i poprawiają wydolność organizmu, a do tego są idealne w zrzucaniu kilogramów i wysmuklaniu sylwetki.
Trening siłowy ze sztangą, który pomoże Ci wyrzeźbić wszystkie partie ciała. Ćwiczenia wykonujesz przy umiarkowanym obciążeniu oraz dużej ilości powtórzeń, a stopień trudności zmieniasz dobierając odpowiednie obciążenie. Choreografię i muzykę zmieniamy co kilka miesięcy.
Spokojne zajęcia polegające na rozciąganiu mięśni i stawów w celu ich uelastycznienia. Dzięki nim poprawisz ukrwienie i rozruszasz całe ciało. Zajęcia idealne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.
Rewelacyjny trening fitness w szybkim tempie, dzięki któremu poprawisz pracę serca, zwiększysz swoją wytrzymałość i poprawisz kondycję fizyczną, a także spalisz mnóstwo kalorii! Regularne treningi interwałowe poprawią ogólną wydolność Twojego organizmu, pomogą pozbyć się zadyszki i pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i nastrój.
Zajęcia łączące ćwiczenia pilatesowe w płynny ruch zsynchronizowany z oddechem. Dzięki temu treningowi wzmocnisz mięśnie głębokie, poprawisz postawę i wysmuklisz ciało. Łagodna muzyka wyciszy Cię i pomoże się zrelaksować. Zajęcia idealne dla osób, które spędzają wiele godzin w ciągu dnia w pozycji siedzącej oraz dla tych, którzy poszukują odprężenia i chcą zredukować stres.
Trening łączący elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i ćwiczeń z obciążeniem. Dzięki niemu popracujesz nad wydolnością, wytrzymałością i siłą podczas zróżnicowanych i intensywnych ćwiczeń. Będziesz systematycznie pokonywać własne rekordy w ramach sprawdzianów formy i tablicy z wynikami z kolejnych treningów.
Zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz dolne partie ciała: wyszczuplisz uda i ujędrnisz pośladki. Jeśli chcesz skutecznie rozprawić się z cellulitem, ten trening jest idealnym narzędziem! Duża liczba powtórzeń, zwłaszcza przysiadów (ang. squat) sprawi, że efekty będą widoczne bardzo szybko.
Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe oraz mobilizujące kręgosłup i obręcz barkową. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.  Zdrowy kręgosłup to zajęcia o łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku.
Zapisz się na pierwsze zajęcia
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce, kompetentni instruktorzy i przemiła atmosfera!
Eliza
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Miła i niepowtarzalna atmosfera 👏
Polecam 🙂
małgorzata
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Bardzo dobre miejsce dla tych, którzy chcą popracować nad sylwetką i kondycją w miłej, rodzinnej atmosferze. Duży wachlarz zajęć i sprzętu, a także pyszna kawka i koktajle. Polecam!
AGNIESZKA
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super zajęcia, świetna lokalizacja i fantastyczni ludzie! Polecam!
MARTYNA