joga jest dla ciebie, jeŚli:

Zajęcia trwają ok. 75 minut, które kończy wspólna relaksacja (śavasana) w pozycji leżącej. Możesz wybrać pomiędzy różnymi wariantami jogi, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Zajęcia są wprowadzeniem do praktyki jogi, nauką podstawowych asan (pozycji) i świadomości ciała. Są też idealne wtedy, gdy masz potrzebę się wyciszyć i zrelaksować.
Zajęcia o umiarkowanej intensywności. Poprzez synchronizację ruchów z oddechem pomagają pobudzić wewnętrzną energię oraz przywrócić witalność i sprawność Twojego ciała. Podczas praktyki poznasz asany (pozycje), nauczysz się świadomie stosować pranajamę (oddech jogiczny) oraz wykonywać sekwencje Surya Namaskar (Powitania Słońca).
Praktyka prowadzona według nauk Sivanandy to sekwencja 12 asan (pozycji) powtórzona 108 razy. Liczba 108 jest magiczną liczbą w filozofii wschodu i tradycyjnie wykonuje się tę praktykę w 9 seriach po 12 powtórzeń. co trwa około 1 godziny. Pomiędzy seriami są krótkie przerwy. Praktyka jest mocno pobudzająca, ale jej celem jest samo uczestnictwo i obserwowanie własnych postępów podczas kolejnych spotkań.

Rezerwacja miejsc: GRAFIK lub aplikacja mobilna efitnessApp
Zasady rezerwacji miejsc znajdziesz TUTAJ
Sprawdź CENNIK
Aplikacja efitnessApp
ZAPISY NA ZAJĘCIA, REJESTRACJA, ZAKUP CZŁONKOSTWA