joga jest dla ciebie, jeŚli:

Zajęcia trwają ok. 75 minut, które kończy wspólna relaksacja (śavasana) w pozycji leżącej. Możesz wybrać pomiędzy różnymi wariantami jogi, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Zajęcia są wprowadzeniem do praktyki jogi, nauką podstawowych asan (pozycji) i świadomości ciała. Są też idealne wtedy, gdy masz potrzebę się wyciszyć i zrelaksować.
Zajęcia o umiarkowanej intensywności. Poprzez synchronizację ruchów z oddechem pomagają pobudzić wewnętrzną energię oraz przywrócić witalność i sprawność Twojego ciała. Podczas praktyki poznasz asany (pozycje), nauczysz się świadomie stosować pranajamę (oddech jogiczny) oraz wykonywać sekwencje Surya Namaskar (Powitania Słońca).
Praktyka prowadzona według nauk Sivanandy to sekwencja 12 asan (pozycji) powtórzona 108 razy. Liczba 108 jest magiczną liczbą w filozofii wschodu i tradycyjnie wykonuje się tę praktykę w 9 seriach po 12 powtórzeń. co trwa około 1 godziny. Pomiędzy seriami są krótkie przerwy. Praktyka jest mocno pobudzająca, ale jej celem jest samo uczestnictwo i obserwowanie własnych postępów podczas kolejnych spotkań.
Rezerwacja miejsc: GRAFIK lub aplikacja mobilna.
Zasady rezerwacji miejsc znajdziesz TUTAJ
Sprawdź CENNIK
Super miejsce, kompetentni instruktorzy i przemiła atmosfera!
Eliza
Miła i niepowtarzalna atmosfera 👏
Polecam 🙂
małgorzata
Super zajęcia, świetna lokalizacja i fantastyczni ludzie! Polecam!
MARTYNA
Świetne miejsce, fajna atmosfera i super trenerzy 🙂
EMILIA
Świetni ludzie…Cudowni Trenerzy…niesamowita atmosfera
ZUZA