joga jest dla ciebie, jeŚli:

  • Poszukujesz zdrowszego sposobu życia
  • Myślisz o wyciszeniu, osiągnięciu emocjonalnej harmonii
  • Chcesz poświęcić uwagę swojemu umysłowi i duszy
  • Potrzebujesz wzmocnienia wiary w siebie
  • Odnalezienia nowego podejścia do spraw, którymi żyjesz na co dzień
Zajęcia są wprowadzeniem do praktyki jogi, nauką podstawowych asan (pozycji) i świadomości ciała. Są też idealne wtedy, gdy masz potrzebę się wyciszyć i zrelaksować.
Łagodna sekwencja jogi skupiająca się na rozciąganiu całego ciała, uelastycznianiu kręgosłupa oraz wzmacnianiu pleców. Pozycje stojące, w klęku, siedzące oraz leżące.
Zajęcia o umiarkowanej intensywności. Poprzez synchronizację ruchów z oddechem pomagają pobudzić wewnętrzną energię oraz przywrócić witalność i sprawność Twojego ciała. Podczas praktyki poznasz asany (pozycje), nauczysz się świadomie stosować pranajamę (oddech jogiczny) oraz wykonywać sekwencje Surya Namaskar (Powitania Słońca).
Praktyka prowadzona według nauk Sivanandy to sekwencja 12 asan (pozycji) powtórzona 108 razy. Liczba 108 jest magiczną liczbą w filozofii wschodu i tradycyjnie wykonuje się tę praktykę w 9 seriach po 12 powtórzeń. co trwa około 1 godziny. Pomiędzy seriami są krótkie przerwy. Praktyka jest mocno pobudzająca, ale jej celem jest samo uczestnictwo i obserwowanie własnych postępów podczas kolejnych spotkań.

Zajęcia trwają 60 minut, które kończy wspólna relaksacja (śavasana) w pozycji leżącej. Możesz wybrać pomiędzy różnymi wariantami jogi, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Zapisz sie na swoje zajęcia
Zasady rezerwacji miejsc znajdziesz TUTAJ
Super miejsce, kompetentni instruktorzy i przemiła atmosfera!
Eliza
Miła i niepowtarzalna atmosfera 👏
Polecam 🙂
małgorzata
Bardzo dobre miejsce dla tych, którzy chcą popracować nad sylwetką i kondycją w miłej, rodzinnej atmosferze. Duży wachlarz zajęć i sprzętu, a także pyszna kawka i koktajle. Polecam!
AGNIESZKA
Super zajęcia, świetna lokalizacja i fantastyczni ludzie! Polecam!
MARTYNA